Zapoznaj się z naszą ofertą lub umów się na rozmowę

zarządzanie social media

Tworzenie treści i jej dystrybucja na mediach społecznościowych to niezwykle skuteczny sposób na zdobycie potencjalnych klientów. Jako Webup! specjalizujemy się w budowaniu i wdrażaniu strategii social media Twojej Marki. 

 

Niezwykle istotne w Internecie jest budowanie spójnego wizerunku marki. Publikowana przez Ciebie treść powinna budować silny wizerunek eksperta w danej branży. Dobrze prowadzony content marketing dostarcza Twoim odbiorcom wartościowe treści, które w efekcie zwiększają zasięg Twojej oferty wsród grupy docelowej.  

 

Skuteczne Social Media  to nie tylko posiadanie fanpage'a na Fb czy IG. To przede wszystkim analiza problemów Twojej grupy docelowej, które Twoja marka może rozwiązać, a także analiza trendów, które panują obecnie na rynku - tak aby mieć pewność, że publikowana przez nas treść będzie angażująca dla docelowego użytkownika. Dopiero po tym etapie możemy zacząć zastanawiać się co publikować, aby posty docierały do odpowiednich osób i co najważniejsze, generowały zainteresowanych klientów. 

 

Jako Webup! pomagamy w implementacji strategii rozwoju social media w Twojej firmie, od szerokiej analizy Twojej grupy docelowej, po wdrożenie, administracje i stały monitoring efektów. 

REALNE WYNIKI
w dni a nie miesiące
PARTNER
któremu może zaufać
OSZCZĘDNOŚĆ
czasu i pieniędzy
 • 80%+ wzrost przychodów dzięki kampanii Lead Generation

 • o 223% wyższy CTR i o 150% wyższa konwersja strony

 • 0 godzin spędzonych na szukaniu zainteresowanego klienta - 100% czasu spędzonego rozwój firmy

 • Całościowe podejście do klienta

 • Dedykowany opiekun

 • Ponad 2000 współpracujących klientów

 • 0 godzin spędzonych na szukaniu zainteresowanego klienta - 100% czasu spędzonego rozwój firmy

 • maksymalizacja liczby generowanych leadów

 • Odpowiednio dobrana grupa docelowa. Nie trać pieniędzy na dotarcie do nie swojego klienta! 

Umów darmową konsultację
sprawdź, jak współpraca z Webup! może pomóc Ci generować nowych klientów dzięki mediom społecznościowym! 

jak to wykorzystać?

Większość osób zajmujących się mediami społecznościowymi skupia się na publikacji jak największej ilości postów. To oczywiście bardzo ważne, ale jest to niestety jeden z kilku elementów efektywnej strategii promocji w mediach społecznościowych. 

 

W Webup! podchodzimy do kwestii mediów społecznościowych całościowo. Zaczynamy od określenia grupy docelowej współpracującej z nami firmy, analizujemy problemy/tematy, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród grupy docelowej klienta i dopiero wtedy zaczynamy myśleć o postach, które mogłyby nie tylko wzbudzić zaangażowanie wśród odbiorców, lecz także bezpośrednio generować sprzedaż naszym klientom!

 

Spójrzmy jak mogłaby wyglądać przykładowa kampania content marketingowa we współpracy z Webup!

 1. Analizujemy tematy, którymi jest zainteresowana Twoja grupa docelowa, dobierając tym samym kanały, które preferują Twoi klienci; Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, Snapchat, TikTok, itd. 

 2. Dzięki staranie przygotowanym postom nie tylko generujemy ruch, ale wiemy jak ten ruch przekształcić w klientów - zbieramy ich dane kontaktowe korzystając z tzw. lead magnet - dodatkowej wartości oferowanej przez Twoją stronę w zamian za dane kontaktowe klientów. 

 3. Każdemu  z użytkowników, którzy odwiedzili Twój post wyświetlamy reklamy retargetujące z bezpośrednią ofertą sprzedażową, powiązaną z tematyką samego posta. Dzięki zastosowaniu kilku kanałów komunikacji budujemy autentyczność i zaufanie do Twojej Marki. 

 4. W efekcie otrzymujesz kontakt ze strony osób, które nie tylko miały okazje zapoznać się z Twoją ofertą, ale są nią zainteresowane. Nie marnujemy czasu na niekwalifikujące się leady. 

 

Dzięki odpowiedniemu doborowi narzędzi komunikacji i dokładnie określonej grupie docelowej Webup! pomaga współpracującym z nami organizacjom na efektywne dotarcie do ich klientów. 

możliwości

MARKETING
automation
Software automatyzujący Twój marketing, aby móc w efektywny sposób docierać do nowych klientów
Facebook 
ads
Efektywne wykorzystanie reklam poprzez dobór odpowiedniego typu reklamy i grupy odbiorców
INSTAGRAM
ads
Dotarcie do grupy docelowej dzięki starannie przygotowanej reklamie
LEAD
generation
Budowanie i wdrażanie strategii pozyskiwania zainteresowanych klientów w Internecie
REMARKETING
retargeting
Wzrost sprzedaży płynącej z obecnej grupy docelowej
ANIMOWANE
wideo
Software automatyzujący Twój marketing, aby móc w efektywny sposób docierać do nowych klientów
VIDEO 
marketing
Budowanie i wdrażanie strategii pozyskiwania zainteresowanych klientów w Internecie
BRANDING
rebranding
Budowanie bazy odbiorców oraz kontakt przez email/newsletter
CONTENT 
production
Tworzenie efektywnej treści opartej na analizie Twojej grupy docelowej