Dla NGO

Marketing internetowy

Marketing internetowy

Specjalizujemy się w marketingu skierowanym dla instytucji szkolnictwa wyższego. Działając od kilku lat na rynku edukacyjnym, zidentyfikowaliśmy potrzeby grupy docelowej a także samych uczelni, co pozwoliło nam na zbudowanie oferty specjalnie dla Ciebie.

W naszej ofercie skupiamy się na wykorzystaniu szerokiej gamy narzędzi marketingowych, aby tworzyć spójny obraz działalności uczelni w Internecie. Naszą współpracę staramy się budować długoterminowo - od całorocznej kampanii wizerunkowej po intensywną promocję podczas trwania procesu rekrutacji. 

Zakres naszych działań dobieramy do potrzeb Twojej uczelni. Wybierając spośród kampanii organicznej na mediach społecznościowych, kampanii reklamowych na Facebooku, Instagramie, YouTube, Google, Twitterze, e-mail marketingu, czy kampanii remarketignowej, staramy się maksymalizować efekty Twojej obecności w Internecie. 

Marketing internetowy

Specjalizujemy się w marketingu skierowanym dla NGO. Współpracując od kilku lat z ponad 200 fundacjami w Polsce i za granicą, zidentyfikowaliśmy potrzeby grupy docelowej a także samych organizacji, co pozwoliło nam na zbudowanie oferty specjalnie dla Państwa

W naszej ofercie skupiamy się na wykorzystaniu szerokiej gamy narzędzi marketingowych, aby tworzyć spójny obraz działalności organizacji NGO w Internecie. Naszą współpracę staramy się budować długoterminowo - od całorocznej kampanii wizerunkowej po intensywną promocję podczas trwania bieżących projektów i zbiórek pieniędzy.

Zakres naszych działań dobieramy do potrzeb Państwa organizacji. Wybierając spośród kampanii organicznej na mediach społecznościowych, kampanii reklamowych na Facebooku, Instagramie, YouTube, Google, Twitterze, e-mail marketingu, czy kampanii remarketignowej, staramy się maksymalizować efekty Państwa obecności w Internecie. 

Dlaczego warto się promować?

Darczyńcy

Uczestnicząc w programie Google Ad Grant ułatwiamy ludziom przekazywanie darowzin na Państwa cel - a im łatwiej jest przekazać darowiznę, tym bardziej pradowpodobne, że będą to robić.

Nowi Odbiorcy

Pomożemy Ci dotrzeć do osób, który nie wiedziały wcześniej o Twojej Organizacji. To Ty zdecydujesz, czy będą to osoby w Twojej okolicy, czy z całego świata.

Szerzenie Inicjatywy 

Zwiększ świadomość problemu, dzieląc się swoją wiedzą. Poznaj osoby, które chcą Ci pomóc i osiągnij wyznaczone cele. Zadbaj o swoją obecność w Internecie i wykorzystaj to.

Jak wygląda współpraca z nami?

Słyszałeś o Google Ad Grants?

Skorzystaj z dofinansowania na reklamy Google Adwords w wysokości do 10 000 USD miesięcznie

Komunikacja

W ramach współpracy, zapewniamy sprawną komunikację dzięki platformie Monday, dostępnej w przeglądarce internetowej i aplikacji mobilnej. Z jednego miejsca można zarządzać bieżącymi działaniami marketingowymi, śledzić wyniki, edytować, komentować, dzielić się pomysłami i uwagami z zespołem Webup! 

Dostosuj video do wielkości ekranu

Plany Płatności

Oferujemy także spersonalizowane rozwiązania dla NGO

Nasi Klienci mają zawsze rację

W pełnym przekonaniem polecam firmę ze względu na profesjonalizm, efektywną komunikację, kreatywność i umiejętność trafnej oceny potrzeb klienta.  

Marta Nagłowska​
Uniwersytet im. Jana Długosza
 
Umów się na konsultacje

Kontakt

+48 502 686 855

Milano

Oferta

STRATEGY

& ANALYTICS 

  • LinkedIn - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

©2020 by Webup!