Zapoznaj się z naszą ofertą lub umów się na rozmowę

influencer marketing

Influencer Marketing to świetna okazja na dotarcie do osób zainteresowanym Twoją ofertą, często z mniejszymi nakładami finansowanymi niż przy płatnej kampanii CPC.  

 

Chciałbyś dotrzeć do młodych i aktywnych osób? Rozważ kampanię na portalu TikTok. Docierasz bezpośrednio do osób zajmujących się bizensem? Zapewne sprawdzi się tu reklama na Linkedinie. Influencer Marketing pozwala Ci na dotarcie do określonych osób dzięki wykorzystaniu osób, które osiągają duże zasięgi wewnątrz danej grupy docelowej, bardo często rozliczając się przy tym za efekt!

 

Jako Webup! pomagamy w implementacji narzędzi kampanii Influencer Marketing w Twojej firmie, od ułożenia strategii dotarcia do klienta, po wdrożenie, administracje i stały monitoring. 

Umów darmową konsultację
zobacz, czy Influencer Marketing sprawdzi się w Twojej firmie. 
REALNE WYNIKI
w dni a nie miesiące
PARTNER
któremu może zaufać
OSZCZĘDNOŚĆ
czasu i pieniędzy
  • 40% ograniczenie kosztów reklamy

  • 70% większe zaufanie klientów

  • o 100% wyższy CTR

  • Całościowe podejście do klienta

  • Dedykowany opiekun

  • Ponad 2000 współpracujących klientów

  • Wykorzystanie gotowego zasięgu Influencera 

  • Płatność za efekt

  • Ściśle określona grupa docelowa

jak to wykorzystać?

1. Poznajemy Twój produkt/usługę i badamy jego grupę docelową. Dzięki specjalistycznym narzędziom analitycznym wybieramy influencerów, którzy najefektywniej dotrą do Twojej grupy docelowej. 

2. Webup! reprezentuję Cię w negocjacjach z influencerami układając optymalny model współpracy

3. Dbamy o to, aby współpraca przebiegała terminowo i bezproblemowo. Podczas kampanii monitorujemy jej wyniki, aby stale optymalizować jej działanie. 

4. W efekcie docierasz do już zbudowanej grupy odbiorców rozliczając się przy tym (bardzo często) za efekt!. 

możliwości

INFLUENCER
to osoba posiadająca bloga, vloga lub konta w portalach społecznościowych, za pomocą których może wpływać na opinie co najmniej kilkuset osób. Inaczej zwany jest liderem opinii. Zwykle posiada stałe grono odbiorców, którzy silnie się z nim utożsamiają.
BRANDED
content
to nowoczesny rodzaj treści marketingowych, które łączą reklamę z rozrywką lub interesującą treścią. Może być to na przykład artykuł, który opisuje temat niezwiązany bezpośrednio z produktem, ale z wyraźnym zaznaczeniem, że powstał na zlecenie lub z pomocą producenta.
INFLUENCER
marketing
 to postać – realna lub fikcyjna – która jest nośnikiem wartości i cech charakterystycznych danej marki. Może to być tzw. „twarz marki” występująca w jej reklamach. 
BRAND
safety
to zestaw środków, które używa się, aby chronić wizerunek marki przed szkodliwym wpływem nieodpowiednich treści – np. w reklamie online.
LIVE
stream
czyli transmisja na żywo. Bardzo popularna wśród influencerów metoda komunikacji ze swoimi odbiorcami. Zamiast przygotowywać treści i emitować je po wyprodukowaniu, łączą się z odbiorcami na żywo, wykorzystując do tego odpowiednie oprogramowanie.
STREAMER
osoba (zwykle influencer) prowadząca transmisje na żywo poprzez internet.
PRODUCT
PLACEMENT
czyli transmisja na żywo. Bardzo popularna wśród influencerów metoda komunikacji ze swoimi odbiorcami. Zamiast przygotowywać treści i emitować je po wyprodukowaniu, łączą się z odbiorcami na żywo, wykorzystując do tego odpowiednie oprogramowanie.
PODCAST
internetowa publikacja (głównie dźwiękowa, ale zdarzają się też w formie video) o cyklicznym charakterze publikowana z zastosowaniem technologii RSS. Może mieć formę bloga, audycji radiowej lub historii czytanej przez lektora.
FACEBOOK
ads
Efektywne wykorzystanie reklam poprzez dobór odpowiedniego typu reklamy i grupy odbiorców
INSTAGRAM
ads
Dotarcie do grupy docelowej dzięki starannie przygotowanej reklamie
TIK TOK
Wykorzystanie najnowszych platform do promocji marki
YOUTUBE
ads
Tworzenie kampanii CPC na Youtube, ułożenie strategii pozyskania klienta, wdrożenie i administracja
BLOG
tworzenie artykułów o wybranej tematyce
SNAPCHAT
Dotarcie do określonej grupy docelowej za pomocą profesjonalnej reklamy
AMBASADORSTWO
Ambasador marki to osoba, która w pozytywnym tonie wypowiada się o danej marce. Dzięki takiemu zabiegowi brand zyskuje ludzkie oblicze i może w większym stopniu przemawiać do świadomości odbiorców.
AFFILIATE
marketing
Affiliate marketing to bardzo popularny sposób na pracę z domu, przynoszący znaczące zyski w działaniach online.