Google Ad Grant

Docieraj do osób na których najbardziej Ci zależy!

Program Google dla Organizacji Non-Profit to projekt, dzięki któremu Państwa Organizacja może otrzymać 10 000 USD na reklamę miesięcznie. 

10 000USD Budżetu na reklamę w wyszukiwarce Google pomoże efektywnie szerzyć Państwa inicjatywę, oraz osiągnąć zaplanować cele. 

Rolą Zespołu Webup! jest przeprowadzenie w Państwa imieniu aplikacji o w/w grant, oraz efektywne wykorzystywanie przyznanego budżetu. Przeciętna organizacja non-profit korzystająca z Google Ad Grants wykorzystuje około 20% przyznanych środków - nasi partnerzy partnerzy ponad 95% - generując tym samym ponad 4 000 000 wyświetleń kampanii reklamowych rocznie. 

Nasze kampanie reklamowe są keirowane do osób, które szukają w Google organizacji podobnych do Państwa, co pozwala dotrzeć do nowych odbiorców, w tym wolontariuszy i darczyńców. 

Zachęć darczyńców, by otwarli swoje portfele!

Proces Aplikacji do Programu Google Ad Grant

Doświadczenie

Tworzenie Dedykowanej Kampanii Reklamowej 

Kreatywność

Szczegłółowy Audyt Państwa Strony

Precyzja

Raportowanie Postępu Naszych Prac

Niezawodność

Darowizna Jar

Darczyńcy

Uczestnicząc w programie Google Ad Grant ułatwiamy ludziom przekazywanie darowzin na Państwa cel - a im łatwiej jest przekazać darowiznę, tym bardziej pradowpodobne, że będą to robić.

Serce malowane

Nowi Odbiorcy

Pomożemy Ci dotrzeć do osób, który nie wiedziały wcześniej o Twojej Organizacji. To Ty zdecydujesz, czy będą to osoby w Twojej okolicy, czy z całego świata.

Boy Blowing Bubbles

Szerzenie Inicjatywy 

Zwiększ świadomość problemu, dzieląc się swoją wiedzą. Poznaj osoby, które chcą Ci pomóc i osiągnij wyznaczone cele. Zadbaj o swoją obecność w Internecie i wykorzystaj to.

Zaufali Nam