Zapoznaj się z naszą ofertą lub umów się na rozmowę

e-mail marketing

Budowanie bazy odbiorców oraz kontakt przez email/newsletter jest jedną z najczęstszych metod stosowanych w marketingu internetowym. Każdy z nas potrafi wyobrazić sobie co by się stało, gdyby o naszej ofercie usłyszało naraz kilka tysięcy odbiorców. Tym bardziej, gdy mielibyśmy pewność, że dobrana lista odbiorców to osoby potencjalne zainteresowane naszą ofertą! 

 

Niestety, to nie takie proste. Prze e-mail marketingu pojawia się wiele pytań, na które przeciętna firma marketingowa nie zna odpowiedzi, zapewniając swoim klientom tylko narzędzie do wysyłki newslettera:

 • jak budować grupę odbiorców?

 • jak często wysyłać wiadomości?

 • o jakiej porze wysyłać wiadomości?

 • jak segmentować swoich odbiorców? 

 • do jakiej strony kierować odbiorców? 

 • i tym podobne. 

 

Jako Webup! staramy się zawsze podejść do naszych klientów kompleksowo. Nie tylko staramy się odpowiedzieć na wszystkie powyższe pytania, ale wiemy jak budować efektywny e-mail marketing, który przyniesie naszym klientom założone cele. 

REALNE WYNIKI
w dni a nie miesiące
PARTNER
któremu może zaufać
NAJNOWSZE
technologie
 • 25% przychodów dzięki automatyzacji

 • 70% większa retencja klientów

 • o 223% wyższy CTR i o 150% wyższa konwersja strony

 • Oszczędność czasu i pieniędzy

 • Całościowe podejście do klienta

 • Dedykowany opiekun

 • Ponad 2000 współpracujących klientów

 • Identyfikacja i monitoring kontaktów na stronie

 • Widok klienta 360° i pogłębiona segmentacja

 • Narzędzia do personalizacji AI & Workflow

 • Email, Mobile, Strona WWW, Web Push, Live Chat, Social Media i więcej

Umów darmową konsultację
zobaczy jak współpraca z Webup! może pomóc Ci zwiększyć efektywność Twojego e-mail marketingu. 

jak to wykorzystać?

Większość osób zajmujących się marketingiem wysyła ten sam mail do całej swojej grupy mailingowej licząc na to, że ktoś się zainteresuję ofertą i przyniesie im sprzedaż. Czy to działa? Ciężko powiedzieć. 

 

Z naszej perspektywy nie brzmi to jak efektywna strategia marketingowa. Spójrzmy jak mogłoby to wyglądać dzięki narzędziom Webup!:

 

 1. Dzięki kampaniom zasięgowym zwiększamy ruch na Twojej stronie. Wiemy, jak w przyjemny sposób zachęcić użytkowników do wpisania się do grupy newsletterowej - np. poprzez wysyłkę spersonalizowanych wiadomości przez LiveChat widoczny na stronie docelowej przeglądanej przez użytkownika. 

 2. Dzięki monitoringowi użytkowników na stronie oraz widokowi klienta 360° wiemy, który użytkownik jest zainteresowany jaką treścią

 3. Obserwując użytkowników na stronie wiemy także w jakich godzinach jest największe prawdopodobieństwo otwarcia wysyłanych przez nas maili, jak powinien brzmieć ich tytuł. Dodatkowo, znając historię zakupową danego użytkownika możemy przewidzieć z dużą dokładnością kiedy i czego będzie potrzebował. 

 4. W efekcie cała komunikacja oparta o e-mail marketing staje się zautomatyzowana, a Twoi klienci otrzymują ofertę, którą są zainteresowani w momencie, w którym jej najbardziej potrzebują. 

 

Postawmy się na chwilę w roli kupującego, czy wolimy dostawać ofertę niedostosowaną do naszych zainteresowań? Czy chcielibyśmy, aby firma kontaktowała się z nami tylko w sprawie produktów/usług, którymi faktycznie jesteśmy zainteresowani?  To wydaje się bardziej spersonalizowane. Szyte na miarę mając na uwadze Ciebie i sposób w jakim wchodzisz w interakcje z firmą. Sprawa, że jesteś bardziej skory zaufać firmie. Bardziej skory do dokonania zakupu. 

 

To właśnie fundament e-mail marketingu w połączeniu z marketing automation. Dzięki niemu masz możliwość personalizacji swojego przekazu dostosowując go do zachowania potencjalnych klientów. Dajesz im informacje, których potrzebują, w momencie w którym potrzebują ich najbardziej. Ułatwiasz im dokonania zakupu. 

możliwości

BUDOWANIE BAZY
klientów
Zbuduj wyselekcjonowaną bazę klientów
LINKEDIN
sales navigator
Zaawansowane wyszukiwanie LinkedIn jest niezawodnym narzędziem do szukania osób i / lub firm w celu pozyskiwania potencjalnych klientów
MARKETING
automation
Software automatyzujący Twój marketing, aby móc w efektywny sposób docierać do nowych klientów
LANDING 
page
Pierwsza strona, na którą trafia odwiedzający pozyskany wskutek podejmowanych przez firmę działań akwizycyjnych
CONTENT
marketing
Tworzenie efektywnej treści opartej na analizie Twojej grupy docelowej
LIVE CHAT
chatbot
Skorzystaj z prostego czatu zintegrowanego z Twoimi mediami społecznościowymi i czatbotem