Zapoznaj się z naszą ofertą lub umów się na rozmowę

content marketing

Tworzenie treści i jej dystrybucja w Internecie to niezwykle skuteczny sposób na zdobycie potencjalnych klientów.  Jako Webup! specjalizujemy się w budowaniu i wdrażaniu strategii content marketingu Twojej marki. 

 

Niezwykle istotne w Internecie jest budowanie spójnego wizerunku marki. Publikowana przez Ciebie treść powinna budować silny wizerunek eksperta w danej branży. Dobrze prowadzony content marketing dostarcza Twoim odbiorcom wartościowe treści, które w efekcie zwiększają zasięg Twojej oferty wsród grupy docelowej.  

 

Skuteczny content marketing to nie tylko prowadzenie bloga. To przede wszystkim analiza problemów Twojej grupy docelowej, które Twoja marka może rozwiązać. Dopiero po tym etapie możemy zacząć zastanawiać się jak pisać artykuły, które będą docierały do odpowiednich osób i co najważniejsze, będą generowały zainteresowanych klientów. 

 

Jako Webup! pomagamy w implementacji Content Marketingu w Twojej firmie, od szerokiej analizy Twojej grupy docelowej, po wdrożenie, administracje i stały monitoring efektów. 

Umów darmową konsultację
dowiedz się, jak współpraca z Webup! może pomóc Ci generować nawet 1000 potencjalnych klientów dziennie.  
REALNE WYNIKI
w dni a nie miesiące
PARTNER
któremu może zaufać
OSZCZĘDNOŚĆ
czasu i pieniędzy
 • 80%+ wzrost przychodów dzięki kampanii Lead Generation

 • o 223% wyższy CTR i o 150% wyższa konwersja strony

 • 0 godzin spędzonych na szukaniu zainteresowanego klienta - 100% czasu spędzonego rozwój firmy

 • Całościowe podejście do klienta

 • Dedykowany opiekun

 • Ponad 2000 współpracujących klientów

 • 0 godzin spędzonych na szukaniu zainteresowanego klienta - 100% czasu spędzonego rozwój firmy

 • maksymalizacja liczby generowanych leadów

 • Odpowiednio dobrana grupa docelowa. Nie trać pieniędzy na dotarcie do nie swojego klienta! 

jak to wykorzystać?

Większość osób zajmujących się  content marketingiem skupia się na pisaniu ogólnych artykułów, które nie tylko nie rozwiązują problemów grupy docelowej klienta, ale są kompletnie nieprzemyślane pod kątem generowania zainteresowanych klientów! 

 

W Webup! podchodzimy do kwestii Content Marketingu całościowo. Zaczynamy od określenia grupy docelowej współpracującej z nami firmy, analizujemy problemy/tematy, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród grupy docelowej klienta i dopiero wtedy zaczynami pisać artykuły. W efekcie tworzymy przemyślane artykuły cieszące się zainteresowaniem i przynoszące realne wyniki naszym klientom. 

 

Spójrzmy jak mogłaby wyglądać przykładowa kampania content marketingowa we współpracy z Webup!

 1. Analizujemy tematy, którymi jest zainteresowana Twoja grupa docelowa, dobierając tym samym narzędzia dystrybucji, które preferują Twoi klienci; blog, media społecznościowe, artykuły sponsorowane. 

 2. Dzięki staranie przygotowanym artykułom nie tylko generujemy ruch, ale wiemy jak ten ruch przekształcić w klientów - zbieramy ich dane kontaktowe korzystając z tzw. lead magnet - dodatkowej wartości oferowanej przez Twoją stronę w zamian za dane kontaktowe klientów. 

 3. Każdemu  z użytkowników, którzy odwiedzili Twój artykuł wyświetlamy reklamy retargetujące z bezpośrednią ofertą sprzedażową, powiązaną z problemem jak rozwiązywał dany artykuł. Dzięki zastosowaniu kilku kanałów komunikacji budujemy autentyczność i zaufanie do Twojej Marki. 

 4. W efekcie otrzymujesz kontakt ze strony osób, które nie tylko miały okazje zapoznać się z Twoją ofertą, ale są nią zainteresowane. Nie marnujemy czasu na niekwalifikujące się leady. 

 

Dzięki odpowiedniemu doborowi narzędzi komunikacji i dokładnie określonej grupie docelowej Webup! pomaga współpracującym z nami organizacjom na efektywne dotarcie do ich klientów. 

możliwości

COPYWRITING
Tworzenie efektywnej treści opartej na analizie Twojej grupy docelowej 
LEAD
magnet
Niezwykle skuteczna reklama prowadzona w wyszukiwarce lub sieci reklamowej Google
MIKRO
kampanie
W content marketingu oznacza to wszystkie kampanie kierowane do małej, ale mocno zoptymalizowanej grupy odbiorców. Zwykle prowadzi się ją na portalach branżowych, aby dotrzeć do osób mających konkretny zestaw zainteresowań, zgodny z grupą docelową marki.
SOCIAL MEDIA 
management
Rozwój mediów społecznościowych w celu poprawy Twojej widoczności w Internecie
BUDOWANIE BAZY
klientów
Zbuduj wyselekcjonowaną bazę klientów
MAKRO
kampanie
W content marketingu oznacza kampanie kierowane na duży zasięg – zwykle bez ograniczania ich do uściślonych grup docelowych. Tego typu kampanie prowadzi się na portalach zasięgowych, ogólnotematycznych, takich jak np. Onet czy Interia.
PROWADZENIE
bloga
tworzenie tematycznej
treści dopasowanej do grupy docelowej 
MARKETING
automation
Software automatyzujący Twój marketing, aby móc w efektywny sposób docierać do nowych klientów
SEO
pozycjonowanie
Popraw pozycję swojej strony internetowej w wyszukiwarce Google
E-MAIL
marketing
Budowanie bazy odbiorców oraz kontakt przez email/newsletter
INFLUENCER
marketing
Dotarcie do grupy docelowej poprzez znanych influencerów na wybranej platformie