Zapoznaj się z naszą ofertą lub umów się na rozmowę

o nas

Naszym zadaniem jest zaangażowanie w umożliwienie naszym klientom poprawienia swojej widoczności w Internecie za pomocą najnowszych technologii, strategii marketingowej i promocji w Internecie. Wierzymy, że każda organizacja powinna być dostępna dla swojej grupy docelowej w Internecie, który stanowi najskuteczniejszy środek przekazu. Dlatego ciężko pracujemy, aby zapewnić wszystkie kreatywne zasoby i narzędzia potrzebne do zaistnienia w Internecie. 

#biznes
Młoda Studentka
#edukacja
#NGO

historia

W 2016 roku stworzyliśmy platformę dla kandydatów na studia, którzy mogą wyszukać i zestawić uczelnie w Polsce i za granicą a następnie złożyć podanie na wybrane kierunki z jednego miejsca. Obecnie na portalu jest aktywnych ponad 200 uczelni w Polsce. 

Fundacja Zielona Sowa
#mystudies

Od 2017 roku zaczęliśmy także pomagać innym fundacjom w efektywnej promocji online. Niedługo później, zaczęły zgłaszać się do nas międzynarodowe fundacje oraz przedsiębiorstwa. 

Obecnie skupiamy się na pomocy w kreowaniu wizerunku online zarówno NGO, jak i przedsiębiorstw i samych instytucji szkolnictwa wyższego.

webup.pl
#webup

Będąc sprzymierzeńcem cyfryzacji, naszą misją jest przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu. Dążymy do tego, by każdy użytkownik, nie tylko ten wykwalifikowany, mógł sprawnie korzystać z Internetu. Dlatego też stworzyliśmy Fundację VisibleWeb, której działania obejmują przede wszystkim edukację społeczeństwa i organizacji, by zapobiegać analfabetyzmowi cyfrowemu. 

Fundacja VisibleWeb
#visibleweb

Wraz z nadejściem trudnego roku 2020 i pandemii COVID-19, zdecydowaliśmy się zorganizować w pełni wirtualne targi edukacyjne na maturzystów, gdzie mogą dołączać do wirtualnych wydarzeń organizowanych przez Uczelnie i Szkoły Policealne, umawiać się na wirtualne spotkania z konsultantami, aby wybrać dla siebie idealną ścieżkę edukacyjną.

Wirtualne Targi Edukacyjne
#wirtualnetargi

Łącząc doświadczenie w tworzeniu skomplikowanych platform, prowadzenia działalności internetowej i zarządzania nieruchomościami, rozpoczęliśmy budowę portalu do zarządzania nieruchomościami z możliwością podjęcia szybkich i łatwych rezerwacji pokoi, apartamentów i powierzchni użytkowych na wynajem.

rezerwuje.online
#rezerwujeonline

wybierz Webup!

Możliwości

Z Webup! możesz rozwijać swój wizerunek w Internecie dzięki trafnym rekomendacjom na temat promocji i najnowszych technologi

Kreatywność

Nasz zespół cechuje przede wszystkim kreatywność i determinacja. Skorzystaj z naszych usług i sam się przekonaj!

Doświadczenie

Nasze doświadczenie w analizie danych pozwoli na dokładne prześwietlenie Twoich dotychczasowych wyników oraz maksymalizację efektów

kariera w Webup!

#kariera
#programista
#grafik
#account manager
#specjalistasocialmedia
#znajomośćangielskiego
#mobilność
#charyzma
Praktyki Zawodowe Online

Firma Webup! S.C. oferuje praktyki zawodowe online, zapewniając tym samym możliwość studentom zdobycia wymaganych punktów ECTS. Praktykant ma możliwość zdobycia przy tym doświadczenia z zakresu rozwijania wirtualnych produktów (portale internetowe, strony www, itd.), marketingu internetowego oraz kontaktu z klientem (sprzedaż, oraz zarządzanie kluczowymi klientami). 

Kontakt

+48 502 686 855

Milano

Oferta

STRATEGY

& ANALYTICS 

  • LinkedIn - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

©2020 by Webup!